Kontakt z nami

(41) 202-01-55

Oryginalne rolety zaciemniające FAKRO ARF Sunset

Roleta FAKRO ARF Sunset stanowi bardzo dobrą ochronę przed światłem słonecznym zapewniając zaciemnienie pomieszczenia.  Wykonana jest z eleganckiego, dekoracyjnego materiału, który nie przepuszcza światła oraz posiada boczne prowadnice, umożliwiające zatrzymanie rolety w dowolnej pozycji oraz pozwalają na zaciemnienie wnętrza. Szeroka gama kolorów i bogaty wybór wzorów materiałów sprawia, że roleta podnosi estetykę wnętrza i pozwala dobrać materiał do wystroju każdego wnętrza. Aluminiowe prowadnice kryją brzegi materiału i pozwalają ustawić roletę w dowolnej pozycji. Materiał wykorzystany do produkcji rolety od strony szyby pokryty jest specjalnym srebrnym tworzywem, co pozwala na zaciemnienie wnętrza. Prowadnice boczne i uszczelka w dolnej listwie minimalizują wystąpienie prześwitów.

Roleta dostępna jest w naszym sklepie w pięciu wersjach:

  • ARF obsługiwana ręcznie (do obsługi wysoko zamontowanej rolety ARF służy uniwersalny drążek ZST).
  • ARF Print obsługiwana ręcznie (do obsługi wysoko zamontowanej rolety ARF służy uniwersalny drążek ZST).
  • ARF w bezprzewodowym systemie Z-Wave, sterowana przełącznikiem lub pilotem (pilot sprzedawany oddzielnie), zasilana prądem z sieci elektrycznej (poprzez zasilacz 15VDC). W standardowej wersji działanie rolety ARF Z-Wave możliwe jest tylko przy zamkniętym oknie. Roleta współpracuje z produktami elektrycznymi FAKRO wyposażonymi w system Z-Wave jak np. okno FTP-V Electro Z-Wave czy roleta AMZ Z-Wave.
  • ARF w bezprzewodowym systemie WiFi, sterowana za pomocą smartfona, zasilana prądem z sieci elektrycznej (poprzez zasilacz 15VDC).
  • ARF Solar zasilana panelem solarnym, brak konieczności prowadzenia zasilania do rolety, obsługiwana pilotem bezprzewodowym w systemie Z-Wave. 

fakro logo

Zaciemniające

Wybór właściwego rozmiaru:

Tabliczka znamionowa fakro

Tabliczka znamionowa jest umieszczona na skrzydle okna w jego prawym górnym rogu i jest widoczna po otwarciu okna.

a - typ okna,

b - rozmiar okna

c - numer seryjny okna

 

 
Przy zamawianiu rolety czy też markizy do okna dachowego Fakro najważniejszym jest poprawne odczytanie jego rozmiaru. W tym celu prosimy odczytać rozmiar z tabliczki znamionowej, bez dokonywania pomiaru okna, szyby lub ramy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium