Kontakt z nami

(41) 202-01-55

Markizy i rolety do okien dachowych FAKRO

Roleta i markiza FAKRO dzięki temu, że są zamontowane jest na zewnątrz, skutecznie chronią w słoneczne dni przed uciążliwym upałem. Lamele aluminiowe rolety FAKRO ARZ są połączone specjalnym gumowym łącznikiem zwiększającym odporność pancerza rolety na czynniki atmosferyczne. Materiał markizy FAKRO AMZ zapewnia ochłodę w upalne dni i kontakt ze światem zewnętrznym. 

Dostępne wersje:

 • Markiza FAKRO AMZ stanowi optymalne rozwiązanie jako ochrona przed nadmiernym ciepłem słonecznym, pozwalając jednocześnie na kontakt wzrokowy z otoczeniem. Absorbuje promieniowanie słoneczne już przed szybą i emituje ciepło na zewnątrz, przez co w słoneczne dni bardzo dobrze chroni wnętrze przed upałem.
 • FAKRO ARZ obsługiwana ręcznie za pomocą drążka (w komplecie).
 • FAKRO ARZ Z-Wave zasilana prądem z sieci elektrycznej (poprzez zasilacz 15VDC) i sterowana za pomocą pilota (sprzedawany oddzielnie) lub przełącznika naściennego (sprzedawany oddzielnie) w bezprzewodowym systemie Z-Wave. Współpracuje z produktami elektrycznymi FAKRO wyposażonymi w system Z-Wave jak np. okno FTP-V Electro Z-Wave czy roleta ARF Z-Wave. 
 • FAKRO ARZ Solar zasilana z akumulatorów solarnych i sterowana za pomocą pilota (sprzedawany oddzielnie). Roleta Solar wyposażona jest w sterownik i akumulator, który ładowany jest z baterii słonecznej umieszczonej na rolecie. Zalecana w miejscach, gdzie brak jest możliwości doprowadzenia zasilania.
 • FAKRO ARZ WiFi zasilana prądem z sieci elektrycznej (poprzez zasilacz 15VDC) i sterowana za pomocą aplikacji wBox. Roleta kompatybilna z innymi urządzeniami działającymi w technologii WiFi.
 • FAKRO ARZ Electro 230 zasilana prądem z sieci elektrycznej i sterowana za pomocą przełącznika naściennego (przełącznik należy dokupić). Do zasilania rolety nie jest wymagany zasilacz - roleta może być podpięta pod zasilanie 230V.
 fakro

Rolety zewnętrzne i markizy FAKRO

Markiza FAKRO AMZ Markiza FAKRO AMZ
Producent: FAKRO
Cena:

200,73 zł

zobacz więcej
Markiza FAKRO AMZ 089,090 - 78x98,78x118,78x140 Markiza FAKRO AMZ 089,090 - 78x98,78x118,78x140
Producent: FAKRO
Cena:

250,00 zł

Cena regularna: 250,00 zł

Najniższa cena: 250,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Markiza FAKRO AMZ 092 - 78x98,78x118,78x140 Markiza FAKRO AMZ 092 - 78x98,78x118,78x140
Producent: FAKRO
Cena:

299,00 zł

Cena regularna: 299,00 zł

Najniższa cena: 299,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Markiza FAKRO AMZ New Line Markiza FAKRO AMZ New Line
Producent: FAKRO
Cena:

259,28 zł

zobacz więcej
Markiza FAKRO AMZ Electro 230V Markiza FAKRO AMZ Electro 230V
Producent: FAKRO
Cena:

1 329,87 zł

zobacz więcej
Markiza FAKRO AMZ Z-Wave Markiza FAKRO AMZ Z-Wave
Producent: FAKRO
Cena:

1 580,79 zł

zobacz więcej
Markiza FAKRO AMZ Wi-Fi bleBOX Markiza FAKRO AMZ Wi-Fi bleBOX
Producent: FAKRO
Cena:

1 580,79 zł

zobacz więcej
Markiza FAKRO AMZ Solar Markiza FAKRO AMZ Solar
Producent: FAKRO
Cena:

1 915,35 zł

zobacz więcej
Roleta zewnętrzna FAKRO ARZ-H Roleta zewnętrzna FAKRO ARZ-H
Producent: FAKRO
Cena:

1 221,14 zł

zobacz więcej
Roleta zewnętrzna FAKRO ARZ-H 78x118 Roleta zewnętrzna FAKRO ARZ-H 78x118
Producent: FAKRO
Cena:

1 288,00 zł

szt.
zobacz więcej
Roleta zewnętrzna FAKRO ARZ-H 78x140 Roleta zewnętrzna FAKRO ARZ-H 78x140
Producent: FAKRO
Cena:

1 308,96 zł

szt.
zobacz więcej
Roleta zewnętrzna FAKRO ARZ SOLAR Roleta zewnętrzna FAKRO ARZ SOLAR
Producent: FAKRO
Cena:

2 141,18 zł

zobacz więcej

Zalety stosowania osłon zewnętrznych na okna dachowe FAKRO

Zapewnia również naszym oczom wizualny komfort, chroniąc je przed szkodliwym oddziaływaniem refleksów, co jest szczególnie ważne podczas pracy z komputerem.

Markiza wykonana jest z wytrzymałej, odpornej na czynniki atmosferyczne siatki. Jest ona zrolowana na wałku ze sprężyną i włożona w kaseton aluminiowy montowany nad oknem. Taka konstrukcja umożliwia łatwą obsługę markizy, a także pozwala na zastosowanie szerszego materiału, co skuteczniej zacienia wnętrze. W komplecie z markizą znajduje się drążek o długości 80 cm. Dostępny jest również drążek ZSZ o długości 150 cm.

 • najlepsza ochrona przed uciążliwym upałem (efekt - cena), 
 • skuteczne zacienienie wnętrza przy jednoczesnym zapewnieniu widoczności,
 • łatwy montaż - markizę montujemy od zewnętrznej części okna dachowego. Montaż może być przeprowadzony od wewnątrz pomieszczenia (wystarczy wykręcić cztery wkręty i ponownie je wkręcić w te same otwory),
 • ochrona przed promieniami UV,
 • zaciągnięta w czasie deszczu redukuje odgłos spadających kropel.

Markiza produkowana jest w kilku wersjach dostępnych w naszym sklepie:

 • FAKRO AMZ obsługiwana ręcznie, lub za pomocą drążka (w komplecie).
 • FAKRO AMZ Z-Wave zasilana prądem z sieci elektrycznej (poprzez zasilacz 15VDC) i sterowana za pomocą pilota (sprzedawany oddzielnie) lub przełącznika naściennego w bezprzewodowym systemie Z-Wave. Współpracuje z produktami elektrycznymi FAKRO wyposażonymi w system Z-Wave jak np. okno FTP-V Electro Z-Wave czy roleta ARF Z-Wave. W szczególnych przypadkach markizą można sterować przyciskiem serwisowym umieszczonym na markizie. Do zasilania markizy jest wymagany zasilacz 15VDC.
 • FAKRO AMZ Solar zasilana z akumulatorów solarnych i sterowana za pomocą pilota (sprzedawany oddzielnie). Może być sterowana w jednym z trzech trybów: automatycznym (samoczynne rozwijanie i zwijanie markizy w zależności od stopnia nasłonecznienia), półautomatycznym (samoczynne rozwijanie, zwijanie za pomocą pilota). Markiza Solar jest zasilana z pakietu akumulatorów 15VDC zabudowanych w jej obudowie. Akumulatory są doładowywane przez panel solarny.* 
 • FAKRO AMZ WiFi zasilana prądem z sieci elektrycznej (poprzez zasilacz 15VDC) i sterowana za pomocą aplikacji wBox. Markiza kompatybilna z innymi urządzeniami działającymi w technologii WiFi.
 • FAKRO AMZ Electro 230 zasilana prądem z sieci elektrycznej i sterowana za pomocą przełącznika naściennego (przełącznik należy dokupić). Do zasilania markizy nie jest wymagany zasilacz - markiza może być podpięta pod zasilanie 230V.
 • FAKRO AMZ Electro 24 przeznaczona do innych systemów sterowania, zasilana ze sterownika 24VDC.

Promocja FAKRO CashBACK

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium