Kontakt z nami

(41) 202-01-55

Filtry
Kategorie
Producent
Grubość
Grubość lakieru
Typ stali
Długość modułu
Powłoka cynkowa
Gwarancja techniczna
Gwarancja estetyczna
Powierzchnia efektywna
Minimalny spadek dachu
Jednostka sprzedaży
Ocena
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Budmat

logo budmat

Budmat jest wiodącym producentem blachodachówek modułowych i tradycyjnych oraz blach trapezowych z ponad 30-letnim doświadczeniem.

Firma Budmat to jeden z największych producentów pokryć dachowych w Polsce. Produkty tej firmy wyróżniają się jakością użytych materiałów oraz estetyką i trwałością. Budmat jako jedyna w Polsce firma do wyprodukowanych przez siebie pokryć dachowych dołącza indywidualny certyfikat potwierdzający jakość wytworzonego produktu. Na certyfikacie zawarte są tak ważne informacje jak, grubość cynku, grubość lakieru oraz grubość rdzenia stalowego. Jako duży producent, firma Budmat ma w swojej ofercie kilka hut dostarczających surowiec do produkcji pokryć dachowych. Najważniejszym dostawcą jest huta SSAB, z produktów której wytwarzana jest oryginalna szwedzka blachodachówka. Oferta firmy Budmat to blachodachówki modułowe jak i konwencjonalne oraz szeroki wybór dodatków do nich, jak np: systemowe gąsiory, wiatrownice, pasy nadrynnowe, listwy wentylacyjne itp.

 

 

 

Zalety blachodachówek modułowych Budmat


zalety blachodachówek budmat1

Towar sprzedawany z palety z naszego stanu magazynowego z możliwością dokupienia pojedynczych arkuszy.

Dach modułowy składa się z wielu lekkich arkuszy, które z łatwością układa się na dachu.

Unikatowe powłoki, które poza warstwą dekoracyjną zapewniają ochronę produktu.

zalety blachodachówek budmat

Standardowy dach mieści się na jednej palecie. Pozwala to na transport zwykłym busem i w dowolne miejsce.

W każdej chwili dokupisz nawet pojedynczy arkusz u dystrybutora. Możesz to śmiało zrobić, bo gwarantujemy powtarzalność kształtu oraz – w przypadku powłok X-Matt oraz D-Matt -  koloru, niezależnie od partii materiału.

Arkusze są lekkie i niewielkie. Dzięki temu ich transport i montaż to przyjemność.

blachodachówki modułowe budmat

 

Fabryczne otwory montażowe skracają czas pracy na dachu i pozwalają na precyzyjne łączenie arkuszy. Ekipa dekarska może pracować na kilku połaciach jednocześnie. Dach modułowy to także komplet niezbędnych akcesoriów. Oferujemy także systemy rynnowe, podsufitki i ogrodzenia.

dachy budmat

Przetłoczenia pionowe wzmocnione dodatkowym wywinięciem blachy do tyłu modułu zwiększają sztywność całego dachu. Korekta całej połaci dachu możliwa nawet po połączeniu arkuszy. Dach modułowy to nawet 50 lat gwarancji.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium