Kontakt z nami

(41) 202-01-55

BLOG
Poradnik dla osób poszukujących kominków dachowych.

Jaki kominek dachowy wybrać?

Mnogość rodzajów pokryć dachowych może generować problemy z wyborem właściwego radzaju kominka dachowego. Poprawny wybór kominka dachowego z podstawą odpowiednią do posiadanego pokrycia dachowego gwarantuje jego szczelność i bezproblemową eksploatację.

Wypróbuj markizę FAKRO za darmo

Tylko teraz masz możliwość przetestowania markizy do okien dachowych FAKRO za darmo!

Kup i wypróbuj markizę do okna dachowego, a w przypadku braku satysfakcji możesz ją zwrócić, odzyskując poniesione na zakup koszty.

Blog chmura tagów
Promocja FAKRO CashBACK 0
Promocja FAKRO CashBACK

Osłony zewnętrzne FAKRO - w promocji cashback taniej

Zatrzymaj upał za oknem z osłonami zewnętrznymi FAKRO.

Rolety zewnętrzne FAKRO -  Roleta zewnętrzna zapewnia pełny komfort użytkowania poddasza ponieważ chroni przed nadmiarem ciepła, umożliwia zaciemnienie wnętrza, stanowi ochronę przed hałasem z zewnątrz oraz zapewnia poczucie prywatności na poddaszu.

Roleta dzięki temu, że zamontowana jest na zewnątrz, skutecznie chroni w słoneczne dni przed uciążliwym upałem. Lamele aluminiowe są połączone specjalnym gumowym łącznikiem zwiększającym odporność pancerza rolety na czynniki atmosferyczne.

stanowią najbardziej skuteczną ochronę przed uciążliwym upałem. Umożliwiają pełne zaciemnienie wnętrza, a dzięki swojej budowie są niezwykle odporna na czynniki atmosferyczne.

 

Markizy FAKRO -  Markiza stanowi optymalne rozwiązanie jako ochrona przed nadmiernym ciepłem słonecznym, pozwalając jednocześnie na kontakt wzrokowy z otoczeniem. Absorbuje promieniowanie słoneczne już przed szybą i emituje ciepło na zewnątrz, przez co w słoneczne dni bardzo dobrze chroni wnętrze przed upałem.

Zapewnia również naszym oczom wizualny komfort, chroniąc je przed szkodliwym oddziaływaniem refleksów, co jest szczególnie ważne podczas pracy z komputerem.

chronią wnętrze przed nagrzaniem, pozwalając jednocześnie na kontakt wzrokowy z otoczeniem. Montowane po zewnętrznej stronie okna, skutecznie zatrzymują ciepło zanim dotrze ono do szyby.

 

Nieważne czy stawiasz na maksymalną ochronę przed słońcem, czy chcesz wpuścić do swojego domu optymalną ilość światła – FAKRO ma rozwiązanie, które zadowoli najbardziej wymagających klientów.

 

Teraz wybierając rolety i markizy FAKRO, skorzystasz podwójnie!

 

Weź udział w promocji i odbierz nawet 1000 zł za zakupione osłony zewnętrzne FAKRO!

  • W terminie 21.08 - 15.10.2023 r. kup promocyjne osłony zewnętrzne FAKRO – pełna lista produktów jest dostępna w regulaminie promocji
  • Do dnia 15 listopada zarejestruj się, wypełniając poniższy formularz i dołączając dowód zakupu.
  • Za każdy zakupiony produkt promocyjny otrzymasz 200 zł zwrotu.
  • Możesz otrzymać zwrot za maksymalnie 5 osłon zewnętrznych FAKRO.

 

Komentarze do wpisu (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium