Kontakt z nami

(41) 202-01-55

BLOG
Poradnik dla osób poszukujących kominków dachowych.

Jaki kominek dachowy wybrać?

Mnogość rodzajów pokryć dachowych może generować problemy z wyborem właściwego radzaju kominka dachowego. Poprawny wybór kominka dachowego z podstawą odpowiednią do posiadanego pokrycia dachowego gwarantuje jego szczelność i bezproblemową eksploatację.

Wypróbuj markizę FAKRO za darmo

Tylko teraz masz możliwość przetestowania markizy do okien dachowych FAKRO za darmo!

Kup i wypróbuj markizę do okna dachowego, a w przypadku braku satysfakcji możesz ją zwrócić, odzyskując poniesione na zakup koszty.

Blog chmura tagów
Promocja FAKRO. Inspiracja Tkwi w kolorze 0
Promocja FAKRO. Inspiracja Tkwi w kolorze
Inspiracja tkwi w kolorze

Stwórz swoje własne, designerskie wnętrze ekologicznymi oknami PVC w aż 3 topowych kolorach i zgarnij nawet 750 zł 👇Czy wiesz że nasze okna dachowe PVC są produktem ekologicznym?

Profile ościeżnicy są aż w 63% zrobione z surowca powtórnie przetworzonego. Ponadto, materiały użyte do produkcji okna, jak szkło, profile PVC, aluminium oraz elementy stalowe mogą być ponownie wykorzystane praktycznie w 100%. Użycie w produkcji komponentów z recyclingu znacząco zmniejsza ilość odpadów i pomaga ograniczyć zapotrzebowanie na paliwa kopalniane np. ropę naftową.

 

Zasady promocji "Inspiracja tkwi w kolorze":

  1. W terminie od 28 marca do 30 czerwca 2022 r. kup obrotowe okno dachowe PVC w dowolnym kolorze tj. antracyt, sosna lub złoty dąb.
  2. Do 31 lipca 2022 r. zgłoś się do promocji poprzez wypełnienie poniższego formularza, dzięki czemu otrzymasz zwrotnie maila z linkiem do elektronicznego formularza rejestracyjnego, do którego należy dołączyć fakturę dokumentującą zakup produktów promocyjnych tj. FV 23% albo FV 8% + dokument WZ.
  3. Po pozytywnej weryfikacji rejestracji otrzymasz zwrot w wysokości 150 zł za okno dachowe zakupione w promocji. Zwrot przyznawany jest za maksymalnie 5 okien promocyjnych.

Regulamin promocji na stronie FAKRO

W razie pytań bądź wątpliwości skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo:

  • (18) 444 0 342
  • promocja@fakro.pl

Komentarze do wpisu (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl