Kontakt z nami

733-123-227, (41) 389-70-33

Roleta zewnętrzna FAKRO ARZ zapewnia pełny komfort użytkowania poddasza ponieważ chroni przed nadmiarem ciepła, umożliwia zaciemnienie wnętrza, stanowi ochronę przed hałasem z zewnątrz oraz zapewnia poczucie prywatności na poddaszu.

Roleta dzięki temu, że zamontowana jest na zewnątrz, skutecznie chroni w słoneczne dni przed uciążliwym upałem. Lamele aluminiowe są połączone specjalnym gumowym łącznikiem zwiększającym odporność pancerza rolety na czynniki atmosferyczne. Dostępne wersje:

  • FAKRO ARZ obsługiwana ręcznie za pomocą drążka (w komplecie).
  • FAKRO ARZ Z-Wave zasilana prądem z sieci elektrycznej (poprzez zasilacz 15VDC) i sterowana za pomocą pilota (sprzedawany oddzielnie) lub przełącznika naściennego (sprzedawany oddzielnie) w bezprzewodowym systemie Z-Wave. Współpracuje z produktami elektrycznymi FAKRO wyposażonymi w system Z-Wave jak np. okno FTP-V Electro Z-Wave czy roleta ARF Z-Wave. 
  • FAKRO ARZ Solar zasilana z akumulatorów solarnych i sterowana za pomocą pilota (sprzedawany oddzielnie). Roleta Solar wyposażona jest w sterownik i akumulator, który ładowany jest z baterii słonecznej umieszczonej na rolecie. Zalecana w miejscach, gdzie brak jest możliwości doprowadzenia zasilania.
  • FAKRO ARZ WiFi zasilana prądem z sieci elektrycznej (poprzez zasilacz 15VDC) i sterowana za pomocą aplikacji wBox. Roleta kompatybilna z innymi urządzeniami działającymi w technologii WiFi.
  • FAKRO ARZ Electro 230 zasilana prądem z sieci elektrycznej i sterowana za pomocą przełącznika naściennego (przełącznik należy dokupić). Do zasilania rolety nie jest wymagany zasilacz - roleta może być podpięta pod zasilanie 230V.

Rolety zewnętrzne FAKRO

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl